Про Нас

Наша компанія надає дилерські послуги в сфері оборонної промисловості, які повністю відповідають вимогам основних міжнародних стандартів.

Здійснюючи поставку запчастин і комплектуючих для цивільної авіації, авіації подвійного призначення, бронетехніки ми співпрацюємо з виробниками та сертифікованими сервісними центрами і готові запропонувати унікальний перелік комплектуючих, що відповідає потребам окремого клієнта.

 

Послуги в галузі бронетехніки

Ми працюємо з:

Українською бронетехнікою виробництва 1970-х до н.в.

Радянською бронетехнікою виробництва 1970-х до н.в.

Запчастинами і комплектуючими для іншої бронетехніки по замовленню.

 

Послуги в галузі авіації

Компанія "ПОРТАВІА" не один рік здійснює поставки в галузі оборонної промисловості. Одим з напрямків цієї сфери є авіаційна галузь. Що стосується пошуку хороших виробників необхідних деталей і запчастин для авіаційної сфери, то цей процес складний та відповідальний. Але відмінно підготовлена команда фахівців може легко вирішити проблеми такого роду. Наша фірма має всі необхідні інструменти, навички і досвід, що дозволяє їм впоратися навіть з найскладнішим завданням, яка може виникнути у придприємств авіаційної галузі.

Ми працюємо з:

Українською авіацією виробництва 1970-х до н.в.

Радянською авіацією виробництва 1991-х до н.в.

Запчастинами і комплектуючими для іншої авіації по замовленню.

 

Зателефонуйте нам

Де ми знаходимося

+38 (044) 229 13 88

Україна, м Київ, вул. Механізаторів, 2

© All right reserved 2017

О НАС

Сучасний ринок та жорсткі умови конкуренції змушують швидко реагувати на будь-які тенденції і зміни. Команда професіоналів нашої фірми готова надати будь-якій промислово-оборонній компанії необхідний комплекс послуг. Дана галузь промисловості завжди гостро потребує якісних комплектуючих. Тому першочерговим завданням для виробників військової та оборонної техніки є пошук дешевих ринків, де продають якісні запчастини і деталі, неаобхідні оборонним підприємствам.

 

бронетехніка

ew

portaviagroup@gmail.com

авіація

EMAIL

контакти

ew
ew